Iniciatyva „Judanti klasė 2022″

4b klasės mokiniai su mokytoja Violeta Mickevičiene gegužės mėnesį dalyvavo iniciatyvoje „Judanti klasė 2022″, kurios šūkis – „Judam už Ukrainos vaikus. Būkim sveiki ir saugūs kartu!“

Labai įsimintinos judėjimo akimirkos išbandant akrobatinius pratimus ir kitas aktyvias cirko žanrų veiklas. Buvo neįprasta mokiniams šokinėti per mineralinio vandens butelius įvairiai juos sudėliojus.

Mokiniai dailės ir technologijų pamokose pasigamino iš popieriaus popierinį ryklį ir žuvytę. Vėliau pertraukų metu mėgo žaisti žaidimą ,,Ryklys ir žuvis“. Džiugesio suteikė įvairios estaftės su balionais.

Kartais į mokyklą ketvirtokai atvažiuodavo su paspirtukais, riedučius, riedlentėmis. Pertraukų metu patiko šiomis aktyvumą skatinančiomis priemonėmis lenktynauti su draugais kieme.

Mokiniai iniciatyvos metu susipažino su netradicine sporto šaka regbiu ir mokėsi jį žaisti. Tėvai kartu su šeimos nariais taip pat prisidėjo prie šios iniciatyvos įgyvendinimo, skyrė daugiau laiko fiziniam aktyvumui didinti. Tai buvo „Savaitgalio išvykos“, kai visa šeima aktyviai leido visą dieną lauke. Pavyzdžiui vaikščiojo prie jūros. Tai leido atsipalaiduoti, pajudėti ir pabūti drauge su šeima.

Po pamokų svarbu – kuo daugiau būti gryname ore. Patiko neįprasta fizinė veikla dirbti sode. Žaidimai su draugais ir kitos sportinės veiklos.

Džiaugiamės, kad iniciatyva „Judanti klasė 2022“ praskaidrino nuotaiką mokiniams iš Ukrainos Huzii Daria, Lobanova Daria, Parkhomenko Mikhailo, Pidhornyi Valentyn, kurie dabar mokosi mūsų klasėje.