Iniciatyva „Vaikų laisvės apyrankė!“

4a klasės mokiniai su savo mokytoja Egle Germanauskiene prisijungė prie globalios laisvės palaikymo pamokos iniciatyvos „Vaikų laisvės apyrankė!“ Pamokos metu ketvirtokai paminėjo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą, taip pat parodė solidarumą su Ukrainos tauta, kuri kovoja už savo laisvę. Mokiniai pynė „Laisvės apyrankę“ su Ukrainos ir Lietuvos vėliavos spalvomis, meilės ir laisvės simboliu. Nupintomis apyrankėmis apsikeitė su savo klasės draugais.

1a ir 1c klasių mokiniai su mokytojomis Rasa Bražinske ir Larisa Kolėdiene dalyvavo pilietinėje iniciatyvoje palaikyti Ukrainos tautą, pinant laisvės apyrankes.
„Laisvės apyrankė“ – tai ne tik laisvės simbolis. Tai vienybės už pasaulio vertybes simbolis.