Integruota pamoka „Gyvūnai gamtinėje gyvenamojoje aplinkoje“

7b klasės mokiniai dalyvavo integruotoje biologijos, anglų kalbos ir prancūzų kalbos pamokoje „Gyvūnai gamtinėje gyvenamojoje aplinkoje“.

Pamokos metu mokiniai dirbdami grupėse rinko informaciją apie pasirinkto gyvūno gyvenamąją aplinką, prisitaikymus prie aplinkos, mitybą.

Informaciją kūrybiškai perteikė minčių žemėlapiuose, kuriuos pristatė klasėje. Anglų ir prancūzų kalbomis mokiniai užduotyse ieškojo teisingų atsakymų, spręndė kryžiažodį, atsakinėjo į viktorinos klausimus. Pamokos metu patobulino pažinimo, kūrybiškumo, komunikavimo, skaitmeninę kompetencijas.

Pamoką vedė biologijos mokytoja Skaistė Jakienė, anglų kalbos mokytoja Jūratė Ligeikienė, prancūzų kalbos mokytoja Renata Urbonavičienė.