Integruotas menų ir rusų kalbos projektas

5b klasėje rusų kalbos mokytoja Ala Kakoškina bei muzikos mokytojas Algimantas Balčius organizavo ir vykdė integruotą meninę, kalbinę bei praktinę veiklą apie Hanso Kristiano Anderseno kūrinį – Sniego karalienė.

Veiklos tikslas: stiprinti mokinių komunikavimo rusų kalba kompetencijas, plėsti muzikos srities žinias, ugdyti mokinių kritinį mąstymą, kūrybiškumą, problemų sprendimo gebėjimus.

Pamokose mokiniai žiūrėjo filmą Sniego karalienė rusų kalba, analizavo pasakos vietą, laiką, veikėjus, išbandymus, su kuriais susiduria veikėjai. Mokiniai apibendrino dko ši pasaka pamoko, mokėsi rusiškus žodžius, dėliojo iliustracijas eilės tvarka, įvardijo pagrindinius pasakos veikėjus juos apibūdindami.

Muzikos pamokoje mokiniai aiškinosi, kaip filmai yra įgarsinami, kokia garso reikšmė kino filme ar animaciniame trumpame filme.