Interaktyvios biologijos pamokos

Edukacinės pamokos „Planas „B“ 7a, 7b klasėse ir 5a, 6c klasėse „Aš – EKO karys“ bei jas vedusi edukatorė kvietė prisijungti prie kylančios jaunųjų aktyvistų už planetos išsaugojimą bangos ir mokytis naujų gamtai palankių įpročių.
Pamokos metu mokiniai aiškinosi, kokia žmogaus veikla labiausiai kenkia gamtai, kaip su tuo kovoja jaunoji karta visame pasaulyje, ką mokiniai gali padaryti čia – Lietuvoje.
Mokiniai žiūrėjo filmą, diskutavo, jų laukė ir kūrybinė-praktinė užduotis – bandymas apsipirkti pagal „zero waste“ filosofijos principus, nenaudojant taršių vienkartinių pakuočių.
Mokiniai turėjo galimybę į įprastus vartojimo įpročius pažvelgti kitu kampu, sužinoti, kas atsitinka atliekoms, kurios nėra rūšiuojamos, kaip jos gali patekti į mūsų organizmą; kaip gyvena žmonės, kurie beveik nieko neišmeta; kaip panaudotus daiktus prikelti antram gyvenimu.
Veiklas organizavo biologijos mokytoja Skaistė Jakienė.