Konkursas „Mano žalioji palangė“

• 2a ir 2c klasių mokinius ir mokytojas Rasą Krivickienę bei Larisą Kolėdienę šiemet sudomino konkurso tema – „Pasaulis ant mano palangės“.
    Buvo pasirinkti svogūnai. Kodėl? Niekas negali pasakyti kur gi jų gimtinė. Tik numanoma, kad Centrinė Azija. O gal Pakistanas? Jau ir Kinijoje, ir Indijoje jie minimi prieš 5000 metų. Iranas senai žino šį augalą. O ir mums svogūnas – „pasimetėlis“ labai patinka ir skanus. Mokiniai svogūnus sodino, išsiaiškino jų augimo fazes. Lentelėse žymėjo, kada svogūnai išdygo, kiek paaugo. Laistė ir džiaugėsi, stebėdami kaip svogūnai auga. Kai kam nepavyko – svogūnai neišdygo.  Kviečiame susipažinti su mokinių žaliuoju pasauliu ant palangės!
  • 4a klasės mokiniai priėmė iššūkį užauginti pačius gražiausius ir skaniausius pomidorus. Užsiregistravę konkurse „Žalioji palangė“ mokiniai skubėjo sėti pomidorų sėklas, laistyti, pikiuoti ir kasdien kalbinti savo žaliuosius draugus.