Konkurso „Nuo Kauno bokštų“ I etapas

Vykusiame Kauno miesto ugdymo įstaigų 5-8 klasių mokinių projekto „Laikinosios sostinės žiedas“ konkurso „Nuo Kauno bokštų“ I etape – žinių konkurse nuotoliniu būdu „Asmenybių istorijos“ mokyklą atstovaujančios komandos užėmė IV vietą.
Mokyklą atstovavo net 3 komandos, suformuotos iš 5a ir 5c klasės mokinių. Konkurso tikslas skatinti mokinius domėtis ir geriau pažinti Kauno miestą, jo raidą 1919–1939 metais, tapus laikinąja sostine ir svarbiausiu Lietuvos miestu, kuriame susirinko Steigiamasis Seimas bei dirbo kitos valdžios institucijos.
Taip pat konkursu siekta skatinti mokinius ieškoti, atrasti ir domėtis žinomų asmenybių biografijomis, darbais, atminimo vietomis, kultūra ir tarpukario tradicijomis.
Mokinius konkursui rengė auklėtojos Evelina Bujanauskienė ir Ingrida Urbutienė.