Kontekstinis ugdymas

6a klasės mokiniai istorijos pamokas skyrė aptarti įvykiams Ukrainoje. Kartu su istorijos mokytoju Mindaugu Norkevičiumi mokykloje suorganizavo Ukrainos palaikymo akciją, prieš kurią pradėtas karas.
Per pamokas mokiniai aptarė kokia situacija šiuo metu vyksta pasaulyje ir Ukrainoje. Pamokų metu pagamino solidarumo Ukrainai malūnėlius, kurių tikslas parodyti, kad tai kas vyksta Ukrainoje mums rūpi, taip pat rašė laiškus Ukrainos gyventojams.

3a klasės mokiniai į pamoką pasikvietė geografijos ir istorijos mokytoją Mindaugą Norkevičių, kad paaiškintų susiklosčiusią dabartinę situaciją pasaulyje. Mokiniai su mokytoju aptarė Ukrainos ir Rusijos šalių padėtis ir kylančias konfliktų priežastis.
Dailės ir technologijų pamokose su mokytoja Kristina Bareikiene piešė palaikymo plakatus Ukrainai.