Mokiniai aptarė gyvūnų globos klausimus

Mokytojos Elona Petrošienė ir Giedrė Banelienė pakvietė gyvūnų mylėtojus švęsti pasaulinę gyvūnų globos dieną.
Ši diena tapatinama su šv. Pranciškaus Asyžiečio, ištikimo gyvūnų globėjo vardu. Ji nuo seno minima visame pasaulyje. Etikos ir biologijos pamokose buvo kalbama apie gyvūnų teises, kad gyvūnai, kaip ir žmonės, gali jausti skausmą, turi emocijas, individualius poreikius, yra sąmoningi.
5-8 klasių mokiniai atvykome į gyvūnų priežiūros „Nuaras“ centrą, kur gyvūnų prieglaudoje galėjome pasirūpinti, pagloboti mažuosius kačiukus ir šuniukus. Čia mokiniai užtruko ilgiausiai – vieni žaidė su gyvūnais, kiti smalsiai klausinėjo, kaip gyvūnai čia pateko, kas jų laukia ateityje.
Kiekvienas gyvūnas turi savo istoriją vienus rado žmonės gatvėje, kitais nebegali pasirūpinti senyvi šeimininkai. Tačiau kiekvienas laukia naujų šeimininkų.