Mokiniai dalyvavo kūrybiniame projekte Justinui Marcinkevičiui paminėti

2b klasės mokiniai kartu su mokytoja Violeta Mickevičiene dalyvavo mokyklos skaitykloje vykusiame kūrybiniame projekte „Vienas žodis – Lietuva“, skirtame Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui ir poeto Justino Marcinkevičiaus 90-mečiui paminėti.
Bibliotekininkė ALdona Kerzienė ir jos parengti 7c klasės skaitovai, kurie interaktyviai pristatė Justino Marcinkevičiaus ,,Grybų karą“.
Vėliau vyko skaitymo balsu akcija. 2b klasės mokiniai skaitė mokytojos parengtose skaidrėse Justino Marcinkevičiaus eiles Lietuvai ir apie Lietuvą. Po to antrokai žiūrėjo ir klausėsi kaip eiles skaito pats poetas Justinas Marcinkevičius.
Akcijos pabaigoje pasiklausė dainos „Tai gražiai mane augino“ pagal Justino Marcinkevičiaus eiles. Skaitykloje susipažinome su paroda skirta, poeto Justino Marcinkevičiaus 90-mečiui paminėti.
Prie skaityklos apžiūrėjome mokinių darbų parodą, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui.