Mokiniai dalyvavo projekte apie tvarias Kalėdas

Mokyklos 5-7 klasių mokiniai kartu su mokytojomis Evelina Bujanauskiene, Elona Petrošiene ir Vilma Valaitiene dalyvauja programoje „Darni mokykla 2020-2021“.
Belaukiant Kalėdų, 7b klasės mokiniai dalyvavo nuotolinėje kūrybinėje edukacijoje „Tvarios Kalėdos“. Paskaitos metu mokiniai susipažino su tvarios aplinkos ir gyvenimo būdo principais ir jų pritaikymu kalėdiniam laikotarpiui. Aptarė, kokios yra tikrosios Kalėdų tradicijos, kaip jos turėtų būti švenčiamos, bei kaip joms pasiruošti nekenkiant gamtai. Pasidalino įžvalgomis ir idėjomis, kaip kiekvienas iš mūsų galime prisidėti prie taršos mažinimo ir paversti Kalėdas tvariomis.
5 ir 6 klasių mokiniai iš antrinių žaliavų rastų namuose gamino kalėdines dekoracijas. Kūrybinio darbo metu ne tik taupėme finansinius išteklius, mažinome sukuriamų atliekų kiekius, bet ir akcentavome Kalėdų laukimo dvasią – tai laiko leidimas kartu su šeimos nariais, bendros veiklos, rankų darbu iš širdies sukurti kalėdiniai žaisliukai.