Mokiniai dalyvavo seminare apie psichikos ligas

8a klasės mokiniai turėjo galimybę daugiau sužinoti apie psichikos ligas ir dalyvavo interaktyviame seminare. Interaktyvaus seminaro metu siekiama mažinti stigmą, stereotipus, prietarus bei neteisingas moksleivių nuostatas, supančias psichikos sutrikimų turinčius asmenis.
Stigma – tam tikra žymė, dėl kurios žmogus išskiriamas iš kitų asmenų ir gali būti diskriminuojamas. Dažniausiai stigmatizuojamos pažeidžiamiausios visuomenės grupės. Net 9 iš 10 žmonių, kenčiančių nuo psichikos sutrikimų, prisipažįsta, jog yra patyrę diskriminaciją.
Dėkojame „Mind the Mind – to Combat Stigma of Mental Disorders“ projekto savanorėms už suteiktas žinias ir buvimą kartu. Renginį organizavo mokyklos psichologė Vita Arlickienė.