Mokiniai dalyvavo sveikos gyvensenos konferencijoje

Lapkričio 8 d. Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijoje vyko Kauno miesto ugdymo įstaigų 5-8 klasių mokinių konferencija „Sveika gyvensena – gyvenimo kokybė“, skirta Europos sveikos mitybos dienai paminėti.
Konferencijos tikslas – skatinti mokinius rūpintis savo sveikata, ugdyti sveikos gyvensenos įgūdžius, siekiant geresnės gyvenimo kokybės.
Mokyklos mokiniai pristatė 3 pranešimus:
  • 5a klasės mokinės Evelina Ponelytė ir Austėja Urbikaitė pristatė pranešimą „Mano klasė maitinasi skaniai!“, mokines ruošė technologijų mokytoja Evelina Bujanauskienė.
  • 8c klasės mokinės Ovidija Jankūnaitė ir Akvilė Žilinskytė pristatė pranešimą „Kokius gėrimus vartoja mokiniai?“, mokines ruošė biologijos mokytoja Elona Petrošienė.
  • 8d klasės mokiniai Danas Jackūnas ir Rugilė Jankauskaitė pristatė pranešimą „Žuvis ant mūsų stalo,“ mokinius ruošė biologijos mokytoja Skaistė Jakienė.
Daugiau nuotraukų galite rasti mokyklos „Facebook“ puslapyje.