Mokinių komanda laimėjo III vietą Sveikatiadoje

3a ir 3c klasių mokiniai su mokytojomis Rasa Krivickiene ir Larisa Kolėdiene dalyvavo „Sveikatiados iššūkyje“ 400g vaisių ir daržovių – kasdien“ ir iškovojo, iš daugelio Lietuvos mokyklų, dalyvavimą „Sveikatiados“ iššūkio šventėje.
Ši šventė buvo skirta 5-7 klasių mokiniams, todėl trečiokai dalyvauti pakvietė mokyklos penktokų komandą.  5a klasės 10-ties mokinių komanda su mokytoja Ala Kakoškina šiandien pademonstravo puikias žinias ir iškovojo III-ąją vietą.
Mokiniai pristatė savo mokyklą ir su kitomis ugdymo įstaigomis rungėsi protmūšio ir kitų teorinių užduočių rungtyse. Taip pat jų laukė įdomus šou bei salotų gaminimo užduotis. Komandos nariams buvo nelengva nugalėti kitas komandas, nes jie buvo jauniausi. Mokiniai susipažino su „Sveikatiada“ ir grįžo kupini nuostabių įspūdžių. Smagu bendradarbiauti ir dalintis savo laimėjimais.