Mokykloje vyko Respublikinis vokiečių kalbos mokytojų seminaras

Rugpjūčio 27-28 dienomis Kauno Juozo Urbšio katalikiškoje pagrindinėje mokykloje vyko įvadinis seminaras dalyko ir vokiečių kalbos mokytojų komandoms „Dirbtuvės dalyko ir vokiečių kalbos mokytojams“, kurį organizavo Goethe‘s institutas. Į seminarą buvo pakviestos Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų mokytojų komandos, kurios prisijungė prie Goethe‘s instituto projekto „CLILiG@Litauen. Integruotas dalyko ir vokiečių kalbos mokymas Lietuvos mokyklose“.
Seminare dalyvavo 37 pedagogai iš Klaipėdos, Visagino, Tauragės, Šiaulių, Druskininkų, Šakių rajono ir Kauno.
Seminarą vedė Kauno Juozo Urbšio katalikiškos pagrindinės mokyklos vokiečių kalbos mokytoja Jurgita Valentukonienė ir Kauno Jono Jablonskio gimnazijos ir VDU „Rasos“ gimnazijos vokiečių kalbos mokytoja Lina Šapkauskienė.
Seminare taip pat dalyvavo Kauno Juozo Urbšio katalikiškos pagrindinės mokyklos biologijos mokytoja Elona Petrošienė.
Seminaro veiklas mokykloje padėjo įgyvendinti daugiakalbystės skyriaus vedėjas Mindaugas Norkevičius, rusų kalbos mokytojas Sergej Kozlov, technologijų mokytoja Jolanta Jočienė, muzikos mokytojas Algimantas Balčius.
Daugiau nuotraukų galite rasti mokyklos „Facebook“ puslapyje.