Mokyklos komanda dalyvavo protų mūšyje skirtame Europos kalbų dienai

Rugsėjo mėn. 21 d. mokyklos 7-8 klasių mokinių komanda dalyvavo protų mūšyje – „Kalba-bendrystės raktas“, skirtame Europos kalbų dienai paminėti.
Renginyje dalyvavo 8c klasės mokiniai Elena Kargaudaitė, Ugnius Karpušenkovas, Skirmantas Rakauskas, 7a klasės mokiniai Žygimantas Bartkus, Augustė Albaitytė, Nojus Šlėpis.
Mokinius ruošė anglų kalbos mokytojos Renata Urbonavičienė, Jūratė Ligeikienė ir Ina Puidokienė.
Mokinių komandai pavadinimą – „Užsienio reikalų ministerija“ sugalvojo rusų kalbos mokytojas Sergej Kozlov, nes akcentavo jog tai institucija, kuri yra daugiakalbė ir taip atspindės ir mokyklos koncepciją!
Komandai įteiktas Kauno pedagogų kvalifikacijos centro padėkos raštas ir saldūs prizai dalyviams!
Daugiau nuotraukų galite rasti mokyklos „Facebook“ puslapyje.