Mokyklos komandos vizitas Oksforde

Mokyklos atstovai: anglų ir prancūzų kalbų mokytoja ir Oksfordo centro mokykloje kuratorė Renata Urbonavičienė, rusų kalbos mokytojas Sergej Kozlov, Daugiakalbystės skyriaus vedėjas Mindaugas Norkevičius ir 8a klasės mokinės Gabija Savonytė bei Austėja Povilaitytė dalyvauja tiriamąjame-konsultaciniame vizite Oksfordo universitete ir šio universiteto leidykloje (Jungtinėje Karalystėje) siekiant plėsti mokyklos ir šių padalinių bendradarbiavimą ugdant užsienio kalbų gebėjimų tobulinimą.
Pirmąją dieną mokyklos atstovai susipažino su Oksfordo universitetu. Mokytoja Renata Urbonavičienė dalyviams papasakojo šio universiteto ir miesto istoriją, reikšmę Europos akademiniame kontekste.
Oksfordo universitetas yra vienas prestižiškiausių ir trečias pagal senumą universitetas pasaulyje po Bolonijos ir Paryžiaus bei seniausias Jungtinėje Karalystėje. Šiuo metu universitete studijuoja virš 20 000 studentų, o pats universitetas puoselėja senas tradicijas.