Mokyklos mokinių kūrybinių darbų paroda

7 klasės Kryptingo meninio ugdymo mokinės Vilnė Perlibaitė, Martyna Norkutė, Milda Varnaitė, Jorė Lukšaitė dalyvavo Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5-12 klasių mokinių tapybos, fotografijos, žemės meno, skulptūros projekte – plenere „Pajausk rudenį Kauno Senamiestyje-Nuo tilto iki tilto“.
Projekto tikslas: skatinti mokinių domėjimąsi įvairiais menais bei sudaryti sąlygas pasireikšti meninei raiškai Kauno senamiesčio sakraliose erdvėse, puoselėti krikščioniškas vertybes, akcentuojant Popiežiaus Pranciškaus vizito prasmingumą ir reikšmingumą.
Pleneras vyko rugsėjo mėn. pasirinktose sakralinėse Kauno senamiesčio erdvėse – nuo P. Vileišio tilto iki Vytauto Didžiojo tilto.
Lapkričio 8 dieną, plenero aptarimo metu, Martynos Norkutės ir Jorės Lukšaitės nuotraukos įvertintos I vietos diplomais.
Sveikiname visas mokyklos plenero dalyves, linkime ir toliau domėtis fotografijos menu.
Mokines parengė dailės mokytoja Jolanta Jočienė
Plenero dalyvių kūrybinių darbų paroda Kauno pedagogų kvalifikacijos centre vyks iki lapkričio 15 dienos. Kviečiame apsilankyti.
Daugiau nuotraukų galite rasti mokyklos „Facebook“ puslapyje.