Mokyklos stadione vyko šv. Martyno žibintų šventė

Lapkričio 12 d. mokyklos stadionas nušvito žibintų liepsnelių šviesa. „Pasakos“ darželio kvietimu į „Šv. Martyno žibintų šventę“, nešini įvairiausiais žibintais, rinkosi vaikai iš skirtingų Dainavos mikrorajono ugdymo įstaigų.
Šventėje dalyvavo ir mokyklos 2c klasės mokiniai kartu su mokytoja Larisa Kolėdiene. Darželio auklėtojos papasakojo vaikams apie paskutinės rudens šventės – Šv. Martyno dienos šventimo tradicijas ir papročius.
Vaikai dainavo dainas ir šoko. Šventės pabaigoje surengtose eitynėse kartu su vaikais dalyvavo ir jų tėveliai.
Žibintų liepsnelių šviesa ne tik sklaidė niūrią rudens prieblandą ir priminė visiems, kad nors lauke ir tamsu, bet sieloje visada šilta ir šviesu.
Sielos šviesa ir yra tikroji žibinto šviesa, kurią svarbu saugoti, prižiūrėti ir neleisti tai šviesai užgesti.
Dėkojame šventės organizatorėms – „Pasakos“ darželio pedagogėms už gražią ir prasmingą šventę.
Daugiau nuotraukų galite rasti mokyklos „Facebook“ puslapyje.