Mokytojų diena: kitokios pamokos

1c klasėje lankėsi Gyčio mama Aušra, kuri Mokytojo dienos proga talkino mokytojai – vedė pamokas mokiniams. Mokiniai atliko įvairias matematikos užduotis, patobulino skaičiavimo įgūdžius, spalvinimo. Mokiniai ir mokytoja Loreta Urbonavičienė dėkoja Gyčio mamai Aušrai už bendrystę ir maloniai praleistą laiką!

____________________________________________

3a klasėje lankėsi Kauno technikos kolegijos docentė, autotransporto elektronikos studijų programos kuratorė, dr. Rasa Žygienė.
Viešnia mokiniams įdomiai pasakojo apie elektromobilį, kurį surinko kolegijos studentai. Automobilis jau išriedėjo į Kauno gatves. Taip pat pristatė inžinerijos specialybę. Mokiniai pateikė daug klausimų, į kuriuos viešnia mielai atsakė.
Visi kartu sužaidė bendrumo žaidimą. Vėliau buvo paminėta Šypsenos diena ir netrūko geros nuotaikos vaišinantis saldžiomis dovanomis. Dėkojame gerbiamai dr. Rasai Žygienei už bendradarbiavimą.