Nuotolinė pamoka „MOKONOMIKA“

3b, 3c, 5c, 6a, 6d, 7a, 8a ir 8c klasių mokiniai kartu su mokytojomis Evelina Bujanauskiene, Ingrida Urbutiene ir Jovita Varkulevičiene dalyvavo „Swedbank“ iniciatyva organizuotoje didžiausiaje nuotolinėje pamokoje „Mokonomika“.

Šioje pamokoje mokiniai klausėsi pasakojimų apie kūrybą, tvarumą, finansinį raštingumą, ekonomiką, pilietiškumą.

• Vyresnių klasių mokiniai klausėsi „Kūrėjų“ grupės pranešimų apie tai kaip išlikti saugiems internete ir atpažinti melagienas, kaip rasti idėjų įgivendinimui pinigų, sužinojo kas yra finansinis intelektas, gvildeno istorinius klausimus apie senovės Lietuvą.
  • Pradinių klasių mokiniai „Atradėjų grupėje“ sužinojo kaip suplanuoti nepaprastą gimtadienį, kaip iš senų džinsų pasigaminti prijuostę, kokius eksperimentus galima atlikti namuose, kaip skamba lietuviška gestų kalba.

1a, 1c, 3b ir 4a klasių mokiniai su mokytojomis Rasa Bražinske, Larisa Kolėdiene, Egle Germanauskiene ir Zita Miškinyte dalyvavo didžiausioje nuotolinėje pamokoje Mokonomika 2022.

Mokiniai šių pamokų metu lavino pastabumą ir atidumą, sužinojo kaip pasiruošti įdomų gimtadienį, turint mažą biudžetą, gaminosi prijuostes iš senų džinsų, mokėsi gestų kalbos ypatumų, sportavo ir išbandė, kaip veikia erdvėlaivis namų sąlygomis.