Nuotraukų konkurso su augintiniu nugalėtojai

Nuotraukų konkurso laimėtojai sulaukę daugiausiai 👍🏼 ir ❤:
1️⃣ 🏆 1B klasės mokinės augintiniai Bartas ir Bagyra;
2️⃣🏆 5B klasės mokinės Gabijos Baranauskaitės augintinis Česiukas;
3️⃣ 🏆 2C klasės mokinės Luknės Rimkutės augintinė Zirzė;
4️⃣ 🏆 2C klasės mokinio Artūro Kundelio augintinė Smėlė;
5️⃣ 🏆 7C klasės mokinio Natano Kačinsko augintinė Zitutė
🏅 Papildomas prizas skiriamas teatro mokytojo Artūro augintiniams už ypatingus vardus!
Dėkojame rėmėjams KIKA, Šuns diena, MeatMeal, „Go!Solutins” Agripharma Lietuva, Veterinarijos klinika Divaura, BioFood, Gyvūnų maistas ir LKD – Lietuvos kinologų draugija. Lithuanian Kennel Club, kad šiemet galime apdovanoti ne tik prizininkus, o visus konkurso dalyvius!
1-3 vietų nugalėtojus prašome susisiekti su socialine pedagoge Egidija el paštu (socialinis.urbsiovm@gmail.com), nes MeatMeal paruošė elektroninius piniginius čekius apsipirkimui jų fizinėje parduotuvėje.
Su kitais laimėtojais ir visais dalyviais dėl prizų atsiėmimo susisieks socialinė pedagogė Egidija kitą savaitę.
Dėkojame už dalyvavimą nuotraukų su augintiniais konkurse ir ruoškite nuotraukas kitiems metams!