Pasaulinė sniego diena

Mokykloje tradiciškai paminėta Pasaulinė sniego diena. Mokytojai Evelina Bujanauskienė, Ingrida Urbutiene ir Algimantas Balčius parengė ir vedė 4-5 klasių mokiniams netradicines pamokas. 🏂 Šiais metais mokytojai Sniego dieną skyrė artėjančioms Žiemos XXIV Olimpinėms žaidynėms Pekine. Jie ne tik pristatė įvairias žiemos sporto šakas, bet ir pasidalino savo patirtimi.

Netradicinės pamokos metu mokiniai taip pat žiūrėjo informacinį filmą apie sniegą, kurio metu sužinojo iš ko jis sudarytas, kokia yra snaigių struktūra, kada jos pradėtos fotografuoti, kaip vadinasi sniego baimė ir dar daug įvairių faktų apie sniegą.

Mokiniai stebėjo eksperimentus su vandens kietumo nustatymu, karšto vandens reakcija su šaltu oru, šaldyto vandens kristalizacijos proceso ypatumais.

Pamokos pabaigoje mokiniai Kahoot aplinkoje pademonstravo ne tik savo anglų kalbos žinias, bet ir tai ką sužinojo šios netradicinės pamokos metu.