Patirtinio ugdymo nauda mokiniams

1b klasės mokiniai su mokytoja Violeta Mickevičiene tapo tyrinėtojais: tyrinėjo prie mokyklos augančius medžius, pievų augalus bei užaugintas ant palangės salotas.
Pasigaminę prieš mėnesį druskos tirpalą tyrinėjo, kas liko kai išgaravo vanduo.
Taip pat dauguma mokinių dalyvavo tarptautiniame vaikų augimo stebėsenos tyrime: matavo savo ūgį, pasisvėrė. 🔎 Kitą dieną 1b klasės mokiniai kartu su mokytoja Violeta Mickevičiene dalyvavo integruotoje pasaulio pažinimo ir technologijų pamokoje ,,Pojūčiai. Ragauk, degustuok“. Ją vedė technologijų mokytoja Evelina Bujanauskienė ir 8c klasės mokinės K. Losytė, E. Slušnytė, J. Vasiliauskaitė, O. Jankūnaitė, K. Chomičiūtė. Pirmokai atliko laboratorinio darbo užduotis. Susipažino su pojūčiais, degustatoriaus profesija. Dirbo grupėse, degustavo ir aprašė. Dėkojame mokytojai ir 8c klasės mokinėms už naujas patirtis.