Projektas „Pasidalink gerumu“

5a klasės mokiniai: Simas Malinauskas, Gabija Bulatova, Matas Baltrimavičius, Gabija Buklytė, Kotryna Furmonaitė, Ugnius Juodis, Aistė Matusevičiūtė, Elijas Germanavičius su klasės auklėtoja Ala Kakoškina prisijungė prie visos Lietuvos gerumo bei atsakingumo iniciatyvos ir dalyvavo projekte „Pasidalink gerumu“.
Žiema – tikras išbandymas mūsų krašte žiemoti pasilikusiems paukščiams. Paukščių globa žiemą – tai malonumas jaustis atliekant gerą darbą, bet ir puiki galimybė iš arčiau pažinti mūsų krašte žiemoti pasiliekančius paukščius, mokinti vaikus gerumo, atsakingumo.
Mokiniai kartu su Kalėdine dovanėle nemokamai gauna paukščių maitinimo rinkinį, kuriuo papuoš namo kieme augančią eglutę. Tai puiki proga susipažinti su gamta iš arčiau. O savo pastebėjimus mokiniai fiksuos gautame dovanu edukaciniame plakate. Plakatą mokiniai padovanoja savo biologijos mokytojai Skaistei Jakienei.