Rekolekcijos mokiniams

Artėjant Dižiajai Šventųjų Velykų savaitei mokykloje 6-9 klasių mokiniai dalyvavo Gavėnios rekolekcijose su Taizė pamaldomis bei nakvyne mokykloje. Norintieji galėjo priimti Susitaikymo sakramentą. Taizė pamaldas vedė jaunimas iš Raudondvario parapijos.
Moksleivius linksmino ir sudomino populiarus LSMU gimnazijos tikybos mokytojas Mantvydas Randis bei jo buvęs mokinys iš krikščioniškos roko grupės Almantas Gaižauskas, dabar KTU studentas.
Mokiniai turėjo galimybę išgirsti dabartinio Petrašiūnų parapijos rebilitacijos centro darbuotojo Audriaus Žvirblio, apie įvairių kvaišalų priklausomybes ir, kaip Dievas išlaisvina tuos, kurie Jo šaukiasi.
Po vidurnakčio mokiniai meldėsi prie išstatyto Švenčiausiojo sakramento. Sulaukus ryto, atsinaujinę ir patenkinti grįžome į namus.

Pamaldas organizavo mokytojai Kristina Bareikienė, Egidijus Randis, Algimantas Balčius ir mokyklos kapelionas Pedro Pich.