Rekomendacijos dėl koronaviruso

Atkreipiame švietimo įstaigų darbuotojų, mokinių ir jų tėvų dėmesį.
Pastaruoju metu aktualiausias klausimas, kaip elgtis dėl koronaviruso. Dalijamės keletu rekomendacijų:

• Ar mokiniai, neseniai grįžę iš koronaviruso protrūkio šalių, gali lankyti mokyklą? Vaikai, grįžę iš minėtų šalių, turi 14 dienų likti namuose, jų tėvai – informuoti ugdymo įstaigos administraciją. Prašoma švietimo įstaigų leisti darbuotojams bei mokiniams, studentams, jei jie pastaruoju metu grįžo iš minėtų šalių, nesilankyti švietimo įstaigoje, sudaryti sąlygas mokytis nuotoliniu būdu, savarankiškai, o darbuotojams – dirbti nuotoliniu būdu.
  • Kaip elgtis dėl tarptautinių mainų programų? Dėl Kinijoje, Italijoje ir kitose šalyse fiksuojamo koronaviruso protrūkio rekomenduojame Lietuvos švietimo institucijų mokiniams, studentams bei švietimo institucijų personalui susilaikyti nuo kelionių į šalis, kuriose yra oficialiai patvirtinti viruso atvejai.
  • Ar švietimo įstaigos šiuo metu gali rengti šventes? Jei nėra ypatingos būtinybės, šiuo metu švietimo įstaigose rekomenduojame nerengti masinių renginių, pavyzdžiui, Šimtadienių.

Daugiau informacijos dėl koronaviruso rasite: http://bit.ly/3a9SXxh