Respublikiniame lietuvių kalbos konkurse „Kalba yra mūsų tauta… Kalba esame mes“ – I vieta!

4b klasės mokinės Smiltė Pranskaitytė ir Kamilė Skučaitė dalyvavo virtualioje erdvėje respublikiniame 4-tų klasių lietuvių kalbos konkurse „Kalba yra mūsų tauta… Kalba esame mes“, skirtame krepšinio 100-čiui paminėti. Konkurse dalyvavo 33 moksleiviai iš Lietuvos mokyklų. Mokinės buvo išradingos kurdamos akrostichą KREPŠINIS. Konkursas vyko net keliose interaktyviose platformose. Ketvirtokės klausėsi Lietuvos krepšinio istorijos, dalyvavo ,,Kahoot“ viktorinoje apie Lietuvos krepšinį. „Liveworksheets“ platformoje sprendė kryžiažodį.

Sveikiname 2022 metų respublikinio lietuvių kalbos konkurso – viktorinos nugalėtoją Smiltę Pranskaitytę užėmusią I vietą. Ji apdovanota diplomu ir knyga „1000 istorijos įdomybių“. Kamilė Skučaitė apdovanota padėkos raštu.

Smiltės Pranskaitytės akrostichas KREPŠINIS patalpintas Kauno miesto pradinių klasių mokytojų metodinio būrelio tinklalapyje https://pradinukai.lt/kauno/

Mokines ruošė mokytoja Violeta Mickevičienė.