Sausios 13-osios Laisvės gynėjų dienos paminėjimas

🇱🇹 Prieš 28 metus, naujai atkurtai Lietuvos valstybei iškilo grėsmė. Sovietai, pasinaudodami savo okupacine kariuomene, Lietuvoje siekė įvykdyti perversmą ir atkurti sovietų valdžią, tačiau vieninga ir laisvės trokštanti tauta tomis dienomis apgynė Lietuvos nepriklausomybę ir pasipriešino agresoriui.
🇱🇹 Sausio 13-osios paminėjimas proga parodyti ne tik sau, bet ir visam pasauliui, kad ir šiandien esame vieningi ir pasiruošę apginti iškovotą laisvę.

Mokykloje vyko  Laisvė gynėjų dienai skirtos veiklos:

🇱🇹 2019 m. pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ mokykloje ir kitose institucijose vyks jau 12-tą kartą. Iniciatyvos simbolis – žvakė, kuri simbolizuoja gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę.

🇱🇹 Mokykloje mokytojai dalinosi prisiminimais apie 1991 m. sausio 13-osios įvykius. Mokiniai žiūrėjo filmą, skirtą Sausio 13-jai atminti ir atliko kūrybinį darbą „Laisvę Lietuvai skelbiu“, bei kurė esė ir eilėraščius, skirtus Laisvės gynėjų dienai.

🇱🇹  Mokiniai su lietuvių kalbos mokytoja Zita Urbonavičiene raše laiškus, kurie skirti Sausio 13-osios gynėjams! Su mokinių laiškų paroda galite susipažinti mokyklos antrame aukšte.

🇱🇹 Mokyklos bibliotekoje veikia paroda skirta Sausio 13-ajai atminti! Parodą organizuoja bibliotekos vedėja Aldona Kerzienė.

🇱🇹 5-7 klasių mokiniai pristato kūrybinius darbus „Laisvę Lietuvai skelbiu“, kurie skirti Sausio 13-jai atminti. Daugiau>>

🇱🇹 8-10 klasių mokiniai pristato kūrybinius darbus „Laisvę Lietuvai skelbiu“, kurie skirti Sausio 13-jai atminti.

🇱🇹Pradinių klasių mokiniai ir mokytojos paminėjo Laisvės gynėjų dieną ne tik uždegdami žvakutes savo klasių languose, bet ir papuošdami mokyklos kiemą laisvės simboliu – neužmirštuolėmis.  Mokiniai patys sukonstravo jas iš spalvoto popieriaus. Baltame sniege „pražydusios“ neužmirštuolės visiems priminė, kad Laisvės gynėjų žygdarbis gyvas mūsų širdyse.