Socialinė iniciatyva „Misija Laplandija“

Gali būti, kad Tau pasisekė – kartu su tėveliais patiri kelionių įspūdžių ir sulauki šventinių dovanų. Bet kažkur visai šalia, didelėse ir sunkiau finansiškai besiverčiančiose šeimose, auga vaikai, kuriems tai – nepasiekiama svajonė.
Lapkričio mėn. 5a klasės mokiniai Aistė Grigaravičiūtė, Erikas Suvorov, Simas Malinauskas su klasės auklėtoja Ala Kakoškina dalyvavo socialinėje iniciatyvoje „Misija Laplandija“. Socialinė iniciatyva suvienijo pagrindinį šalies portalą DELFI ir įmonę NORFA.
Socialinės iniciatyvos tikslas – įprasminti Kalėdas per trečiąją misiją vaikai-vaikams. Šių metų siekis – padovanoti stebuklą vaikams iš regioninių meno mokyklų, kurie demonstruoja aukštus pasiekimus ir yra iš finansiškai sunkiau besiverčiančių ar gausių šeimų.
5a klasės mokiniai nupiešė kalėdinius piešinius ir savo kūrinį įkėlė į iniciatyvos puslapį. Tai pat pasirinko regioną, kurio vaikams iš daugiavaikių šeimų norėjo padovanoti kalėdinę kelionę į Laplandiją.
Mokinių piešiniai skelbiami polapyje esančioje galerijoje  https://www.delfi.lt/apps/laplandija/
O už savo gerumą kiekvienas vaikas bus atlygintas – vieną žiemos rytą savo pašto dėžutėje jis ras laišką nuo paties Kalėdų Senelio!