Sveikatiados iššūkiai mokiniams – „Pietų kovos!“

6-8 klasių mokiniai su technologijų mokytoja Evelina Bujanauskiene dalyvavo Sveikatiados konkurse Pietų kovos ir pristatė savo vykdytas veiklas.
  • Mokiniai klausėsi menininkės Jolitos Vaitkutės Mokonomikos pamokos pranešimo „Kūryba be švaistymo: nuo maisto iki nereikalingo daikto“, kuriame ji dalinosi savo kūrybinio kelio istorija, prasidėjusia nuo ištirpusio šokolado. Derindama kūrybą ir tvarumo principus, autorė primena, kad laikini kūriniai gali džiuginti ne ką mažiau, nei darbai, išliekantys ilgai.
  • Technologijų pamokoje aptarė sveikos mitybos principus, pietų menių.
  • Mokiniai gamino ir kūrė meniškus pietų patiekalus, juos įamžino nuotraukose.
  • Savo žinias demonstravo Sveikatiados protmūšyje.

5 klasių mokiniai priėmė Sveikatiados projekto iššūkį „Pietų kovos“. Mokydamiesi nuotoliniu būdu per gamtos pamokas su mokytoja Skaiste Jakiene mokiniai diskutavo apie sveiką, visavertę mitybą,pietų naudą ir svarbą augančiam, besivystančiam organizmui. Mokiniai fotografavo ir pristatė savo mėgstamiausius pietų patiekalus, apžvelgė jų receptus, energetinę vertę. Pietų meniu dalinasi su visais dalyviais.

Pietų kovos 4a ir 4c klasėse vyko puikiai. Viktorinos klausimai sužavėjo vaikus, jie įnirtingai kovėsi. Vėliau, namuose, su tėveliais ieškojo sveikų pietų patiekalų receptų ir juos išbandė.
Vaikams buvo labai smagu ir naudinga sveikai pietauti! Veiklas organizavo mokytojos Rasa Krivickienė ir Larisa Kolėdienė.