Sveikatiados konkursas „Mano mėgstamiausias užkandis“

1b klasės mokiniai su mokytoja Aiste Kavaliauskaite dalyvauja „Sveikatiados“ konkurse „Mano mėgstamiausias užkandis“.

Pirmokai organizuoja sveiko maisto pertraukėles tarp pamokų. Šių pertraukėlių metu mokiniai geriau susipažįsta su įvairių riešutų ir vaisių nauda bei kuria savo užkandžių derinius.

1a ir 1c klasių mokiniai į mokyklą nešėsi įvairių vaisių ir daržovių, susipažino su įvairiomis rūšimis, juos ragavo ir analizavo. Netgi surengė ragavimo varžybas.
 Taip pat vyko integruotos pamokos: lietuvių kalboje mokiniai įvardijo daržovių ir vaisių pavadinimus, o matematikoje – mokėsi sudėti ir atimti, panaudojant vaisius ir daržoves. Etikos pamokoje aptarė temą „Ar gera dalintis“.
Šiemet pormokai nutarė, kad savo mėgstamiausią užkandį skirti Lietuvos valstybės atkūrimo dienai. Mokiniams patiko dėlioti užkandžius Lietuvos vėliavos spalvomis, kurti neįprastus patiekalus.
Veiklas organizavo mokytojos Rasa Bražinskė ir Larisa Kolėdienė.