Sveikinimai Kovo 11-osios proga

Mokiniai siunčia daugiakalbį sveikinimą, kuris skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga!

Ši diena mus moko puoselėti laisvą savo dvasią ir nepamiršti, kad laisvę reikia branginti ir ginti.
Mokyklos mokiniai visą savaitę dalyvavo projekte Geltona-Žalia-Raudona, kurio metu suprato šios dienos reikšmingumą ne tik šalies istorijoje, bet ir kiekvieno gyvenime.
Mokiniai nusprendė, kad tai džiaugsmo, šviesos ir pasididžiavimo diena, o kiekvienas iš mūsų yra to vertas! Būkim laisvi šiandien ir visados! Projektą organizavo mokytojas Sergej Kozlov.

Mokyklos jaunučių choras „Tutti“ ir jaunių choras „Domina“ sveikina visą mokyklos bendruomenę Kovo 11-osios proga ir siunčia muzikinius linkėjimus!
Mokinius ruošė muzikos mokytojai Algimantas Balčius ir Ernesta Laužinskaitė-Kucuk.

Mokiniai sveikina mokyklos bendruomenę su Kovo 11-ąja ir skiria šokį!
Mokinius ruošė šokių mokytoja Jorinta Radavičienė.