Sveikos gyvensenos ugdymo svarba

5a klasės mokiniai su biologijos mokytoja Skaiste Jakiene dalyvauja Respublikiniame projekte Sveikatiada ir priėmė organizatorių mestą iššūkį „400gr. vaisių ir daržovių kasdien“. Mokiniai diskutavo ar 400 g. vaisų ir daržovių paroje daug ar ne? Kad įsitikintų sverė įvairias atsineštas daržoves ir vaisius. Įsitikino, kad vienas obuolys gali sverti ir 1,70 g. bananas 1,35 g., kriaušė – 1,60 g., o mangas net ir 550 gr. ., morka 1,20 g. Pamokoje mokiniai susidarė mėgstamų vaisių ir daržovių paros meniu. Išrinko klasės mėgstamiausius vaisius – favoritais tapo obuolys, bananas ir morka. Diskutavo kuo sveikatai naudingi pamokoje turimi vaisiai ir daržovės. Pamokos pabaigoje įvyko vaisių puota. Mokiniai skaniai ir smagiai suragavo atsineštas sodų ir daržo gėrybes.