Tarpdalykinė užsienio kalbų integracija

Mokykloje vyko tarpdalykinė lietuvių, anglų, rusų, vokiečių, prancūzų ir ispanų kalbų socialinė veikla „Būkime tolerantiški!“

Tarptautinė istorinio teisingumo komisija kiekvienais metais inicijuoja Tarptautinės tolerancijos dienos minėjimą Lietuvoje. Mokyklos mokiniai ir mokytojai prisideda prie pilietinės iniciatyvos.

Šių metų Tolerancijos dienos simbolis – Tolerancijos namas. Žmonės gyvena visuomenėje, kaip daugiabutyje name, kuriame kaimynai skirtingi, bet tai netrukdo žmonėms bendrauti, gyventi kaimynystėje. Tačiau kartais žmonių skirtingumas sukelia kitiems pyktį.

Veikloje dalyvavo 6a, 7a, 7b ir 7d. klasės mokinai. Projektą koordinavo rusų kalbos mokytoja Ala Kakoškina.

Projektą įgyvendino anglų kalbos mokytojos Ina Puidokiene ir Ingrida Urbutienė, prancūzų kalbos mokytoja Renata Urbonavičienė, vokiečių kalbos mokytoja Raimonda Jazukevičienė, lietuvių kalbos mokytoja Irma Telšinskaitė, ispanų kalbos mokytojas Mindaugas Norkevičius, rusų kalbos mokytoja Ala Kakoškina.