Tarpdalykinis užsienio ir lietuvių kalbų socialinis projektas „BŪKIME TOLERANTIŠKI!“

Nuo 1995 m. UNESCO organizacija paskelbė lapkričio 16 – ąją Tarptautine tolerancijos diena, kuri minima demokratiškose pasaulio valstybėse. Tolerancija – tai mandagumas, pagarba sau ir kitiems, supratimas, pakantumas, pozityvus požiūris, kurį lemia žmogaus teisių ir laisvių supratimas ir pripažinimas.
2020 metų Tolerancijos dienos idėja – Tolerancijos dėlionė. Dėlionės tema reiškia nedideles detales, kurias sujungus į vieną visumą, gauname piešinį ar paveikslą tam tikra tema. Šių metų temą padiktavo išgirsta mintis, jog mūsų visuomenė – kaip dėlionė, sudaryta iš skirtingų gabalėlių, kurias sujungus – gauname visos visuomenės paveikslą.
Projekte dalyvavo 5a, 5b ir 5d, 6a ir 6b klasės mokinai. Projektą koordinavo rusų kalbos mokytoja Ala Kakoškina. Projektą vykdė anglų kalbos mokytojos Daiva Klimavičienė ir Ingrida Urbutienė, prancūzų kalbos mokytoja Renata Urbonavičienė, vokiečių kalbos mokytoja Raimonda Jazukevičienė, lietuvių kalbos mokytoja Irma Telšinskaitė, ispanų kalbos mokytojas Mindaugas Norkevičius.