Tarptautinės Sniego dienos paminėjimas

5-6 kl. mokiniai su mokytojais Ingrida Urbutiene, Evelina Bujanauskiene ir Algimantu Balčiumi minėjo Pasaulinę sniego dieną mokykloje.
Šiemet mokykla prisijungė prie FIS tarptautinės slidinėjimo ir snieglenčių sporto organizacijos, kuri jau 9 kartą pasaulio šalis kviečia paminėti Sniego dieną. Šiais metais planuojami net 363 renginiai 45 šalyse.
Mokyklos mokiniai sniego ieškojo Ledo arenoje, kurioje ne tik sužinojo apie žiemos sporto šakas, bet ir lavino savo čiuožimo pačiūžomis įgūdžius. Užsiėmimo metu vieni mokiniai mokinosi čiuožti, kiti dalyvavo įvairiose užduočių estafetėse, treti – žaidė 2×2 ledo rutulį su specialiomis netradicinėmis priemonėmis (salės riedulio lazdomis su futbolo kamuoliu).