Tikybos pamoka-edukacija „Ko norėčiau paklausti šventojo?“

3a, 3b ir 3c klasės mokiniai su mokytoja Agne Aleknavičiene dalyvavo tikybos pamokoje-edukacijoje „Ko norėčiau paklausti šventojo?“.

Veiklos metu mokiniai prisiminė, kas yra šventasis, kokie šventieji pagerbiami Lietuvoje vasario, kovo ir balandžio mėnesį.

Susipažino su Šventaisiais Blažiejumi, Agota, Kazimieru, Juozapu, Jurgiu ir jų pagerbimo tradicijomis. Sužinojo, kad kiekvienas iš jų padeda savo malda jei tik kreipiamės į juos kai sergame, ar keliaujame, ar norime išvengti nelaimės, tinkamai pasirinkti ar savo šeimai pagalbos prašyti.

Vieną pasirinktą šventąjį kiekvienas galėjo pagaminti pats. Darbai eksponuojami mokyklos skaitykloje veikiančioje parodoje.

Edukacija vyko bendradarbiaujant su dienos centro „Vilties spindulėlis“ edukatore Birute Brusokaite-Ugenskiene.