Virtualus Kalėdinis susitikimas: Kalėdų tradicijos

Prasidėjus kalėdiniam devyndieniui, 7-8 klasių mokiniai lankantys tikybos pamokas, dalyvavo kalėdiniame nuotoliniame susitikime, kurio tema „Kaip krikščioniškai švęsti Kalėdas?“.  Susitikimą, kuris vyko tikybos pamokų metu, vedė KAJC vadovė Agnė Grigaitytė ir Andrius Kilius. Susitikimo pradžioje svečiai pakvietė mokinius pasipuošti kalėdiškai. Mokiniai šią užduotį atliko pasitelkdami kūrybiškumą.
Svečiai su mokiniais pasidalino mintimis kaip jie švenčia Kalėdas, su kokias iššūkiais susiduria ir kaip juos sprendžia. Mokiniai dalinosi mintimis, kas jiems yra Kalėdos. Susitikimo pabaigoje mokiniai žaidė kalėdinį protmūšį, kurio metu sužinojo ir naujų dalykų apie Advento ir Kalėdų laikotarpius, jų simbolių reikšmę.
Susitikimą organizavo tikybos mokytojai Inga Rukaitė ir Egidijus Randis.