Vokiečių kalbos diena „Ö KAIP VOKIŠKAI“

Jau šeštus metus visoje Lietuvoje vykstančios vokiečių kalbos dienos tampa tradiciniu renginiu ir mūsų mokykloje!

Spalio 17-20 d. vykusiose kūrybinėse dirbtuvėse „Deutsch macht Spaß“ vokiečių kalbos besimokantys mokiniai savo veiklomis žaismingai atskleidė tai, kas būdinga Vokietijai, jos kultūrai, istorijai, ekonomikai.

Kalbų klubo pradinių klasių mokiniai rengė kūrybinius darbus apie jau išmoktus žodžius ir kartu su kiškučiu Hansu dainavo vokiškas daineles.

Mokyklos penktų ir šeštų klasių mokiniai savo piešiniuose užfiksavo vokiškus žodžius.

7b ir 7c klasių mokiniai mokyklos kabinetus papuošė vokiškais jų dalykų pavadinimais.

8b klasės mokiniai susipažino su Vokietijos federacinėmis žemėmis ir jas pristatė savo projektiniuose darbuose. Džiugu, kad mokinių veiklos kasmet įgyja vis naujų atspalvių ir idėjų!

Kūrybines dirbtuves organizavo vokiečių kalbos mokytoja Raimonda Jazukevičienė.