Vokiečių kalbos ir robotikos dirbtuvės

Vasario 21-22 d. Goethe-Institut Prag vyko projekto „Vokiečių kalba ir robotika“ įvadinės dirbtuvės. Kartu su mokytojų komandomis iš Čekijos, Estijos, Lenkijos ir Slovakijos projekte dalyvauja dvi mokytojų komandos iš Lietuvos.
Viena iš komandų – vokiečių kalbos mokytoja Raimonda Jazukevičienė ir informacinių technologijų mokytoja Evelina Bujanauskienė. Dirbtuvėse mokytojai praktiškai išbandė įdomias programavimo užduotis ir diskutavo kaip jas pritaikyti integruotoms robotikos ir vokiečių kalbos pamokoms.
Spalio 2-3 d. Prahoje vyks regioninė robotikos ir vokiečių kalbos olimpiada, kurioje kiekvieną projekto mokyklą atstovaus trys mokiniai, o juos lydės abu olimpiadai ruošę mokytojai. Olimpiadoje mokiniai demonstruos vokiečių kalbos žinias ir robotikos įgūdžius.